simdi_alanaTicari Programı Nasıl Satın Alırım ?

Kullanım kolaylığında iddialı YAYLASOFT Ticari Muhasebe Programının mevcut kampanyalarımızdan da faydalanmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Program bedelini eft yoluyla yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ödemeyi müteakip, satın aldığınız programa ait lisanslama bilgileri hemen e-posta adresinize gönderilecektir.

 

 

nasil_destek_alirimProgramı Hemen Kullanmaya Başlayabilir Miyim ?

Evet.. Ödemeyi yaptıktan hemen sonra, Lisans talep edebilirsiniz ve biz Ticari Entegre Programına ait lisans şifrenizi mail adresinize göndeririz.  Programınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 


lisansAldığım Lisans Ne Kadar Süre Geçerli ?

YAYLASOFT Ticari Entegre programı için alınan kullanım lisansı hakkı süre sınırlaması olmaksızın daimi (süresiz) olarak geçerlidir.

 

 

sonraki_surumProgramın Sonraki Çıkacak Yeni Sürümlerinden Ücretsiz Faydalanabilir Miyim?

Elbette. Aldığınız program paketine ait sonraki çıkacak tüm yeni sürümlerinden, ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 

 

 

nasil_satin_alirimİleride İhtiyaç Duyduğumda, Programla İlgili Ne Şekilde Destek Alabilirim?

A). Tüm bilgilendirme, satın alma ve teknik destek taleplerinizde; 7/24 internet sitemizdeki Online Destek Paneli ni kullanabilirsiniz.

B). Ayrıca, mesai dahilinde 0332.241 69 59 no’lu telefonumuzdan ücretsiz destek ve yönlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

guvenlik_unitesiProgram Bünyesinde Veri Güvenlik Ünitesi Mevcut Mu?

Evet. Programınız üzerine entegre edilmiş 5 farklı veri güvenlik ünitesi bulunmaktadır.

1). Otomatik Hata Düzeltme : Firmanızda anlık elektrik kesintisi durumlarında, tampon dosyalarda oluşabilecek sorunları;

Hakkında -> Yardım -> Otomatik Hata Düzelt ünitesi aracılığıyla giderebilirsiniz.

2). Otomatik Yedekleme Sistemi : Programınız C:\ diskinizde kuruluyken, program yedeklerini D:\ diskinize alma imkanı mevcuttur.

C:\ diskinizdeki sistem çökmesi, virüs bulaşması vb. durumlarda, D:\ diskinizdeki yedeklerden bilgilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

3). Şifreleme Sistemi : Yetkisiz kişilerin programınıza doğrudan erişimini engellemek için, şifreleme sistemini kullanabilirsiniz.

Ayarlar – > Şifreleme Sistemi aracılığıyla açılış şifresi tanımlayabilirsiniz.

4). Kullanıcı Yetkilendirme : Program Kullanıcısı Tanımlama, Belli Yetkiler Sunma ve Kontrol İmkanınız mevcuttur.

Kullanıcı -> Kullanıcı Kaydı bölümünde tanımlama ve yetkilendirme işlemleri yapabilirsiniz.

5). Farklı Binada Yedekleme : Programınız sizi aylık olarak, bilgilerinizi yedek alıp farklı bir binada saklamanız konusunda uyarır.

İstenmeyen durumlar için (yangın,hırsızlık vb.) bilgilerinizin yedeklenmesiyle ilgili periyodik olarak uyarı mesajı alırsınız..

Comments are closed.

^ Yukarı Çık